Nasza misja

Nasza misja jest ukierunkowana na harmonijny rozwój firmy poprzez przestrzeganie wartości, które stanowią fundament naszego postępu.

Nieustannie doskonalimy naszą infrastrukturę techniczną i rozwijamy kompetencje naszego zespołu. Poprzez konsekwentne dążenie do doskonałości w tych obszarach, zaspokajamy oczekiwania naszych klientów i partnerów biznesowych.

Do naszej pracy podchodzimy z niesamowitą pasją, która nie tylko motywuje nas do działania, ale także inspiruje nas do przekraczania oczekiwań. W każdym projekcie wkładamy serce i oddajemy więcej, niż się od nas oczekuje.

Jesteśmy przekonani, że bycie skutecznym i godnym zaufania partnerem biznesowym wymaga przestrzegania klarownych wartości i zasad. Dążymy do tego, aby nasze relacje biznesowe były satysfakcjonujące dla wszystkich stron, oparte na wzajemnym zaufaniu i zgodności z naszymi etycznymi normami.

Profesjonalizm i doświadczenie

Specjalizujemy się w planowaniu, wynajmie i przeprowadzaniu realizacji na ekranach LED oraz zaopatrywaniu organizatorów imprez masowych w nowoczesne technologie w oparciu o wiedzę, kapitał i świadczone usługi.

Działamy na rynku eventów i branży koncertowej od 2009 roku.

Nasze kompetencje obejmują wyspecjalizowane działanie w zakresie:

Wynajmu wysokiej jakości Ekranów LED – P3.9, outdoor/indoor.

Wynajmu krzeseł – z pełną obsługą: montażu, numeracji z godnie z instrukcją PPOŻ. Nasze krzesła posiadają Certyfikat Niepalności, łączniki wzdłużne oraz łączniki rzędów.

Wynajmu krzeseł – z pełną obsługą: montażu, numeracji zgodnie z instrukcją PPOŻ. Nasze krzesła posiadają Certyfikat Niepalności, łączniki wzdłużne oraz łączniki rzędów.

Wynajmu ekranów, projekcyjnych, realizacji wizji na żywo, obsługi imprez.

Skanowania biletów nowoczesnymi skanerami, które odczytują kody QR, kody kreskowe, a także z urządzeń mobilnych (z wydajnością nawet 7 skanów na sekundę).